Program LokalKomunalny.pl

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa przygotowuje zmiany w ustawie o ochronie praw lokatorów, które mogą spowodować utratę prawa do lokali mieszkalnych przez większość najemców. Sprawdź, czy te zmiany zagrażają Tobie i jak możesz się przed nimi uchronić.

Jeżeli chcesz uniknąć negatywnych skutków prawa o lokalach wypełnij formularz kontaktowy.

Więcej informacji o nowym prawie o lokalach przedstawiamy w artykułach na naszym portalu – LokalKomunalny.pl oraz w informacjach na naszym profilu na Facebooku.

Program jest realizowany przez Fundację Wspierania Innowacji w celu upowszechnia wiedzy o prawach lokatorów oraz pomocy w nawiązaniu współpracy pomiędzy najemcami, a specjalistami z zakresu prawa o lokalach.

* Fundacja Wspierania Innowacji nie udziela pomocy prawnej dotyczącej mieszkań oraz lokali komunalnych. Program informacyjny o zmianach prawa lokatorskiego Fundacji Wspierania Innowacji ma jedynie na celu popularyzację informacji o zmianach prawa lokatorskiego, w tym zmiany ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego oraz pomoc w wyszukiwaniu profesjonalnej pomocy dla osób zainteresowanych tą tematyką.